| andreyy2013 a întrebat:

cu o intrebare legata de Facebook vin!

Daca ieri o persoana ce imi este prietena pe Facebook avea 2 like-uri la o postare, un like de la mine si unul de la o alta persoana care nu este prietena cu mine pe Facebook ci este prietena doar cu persoana la care am dat like!
Intrebarea este de ce ieri apareau 2 likeuri si azi apare doar un like cel de la mine! Si celalalt like de la persoana care no am in lista a disparut!
Ce inseamna asta?
Va rog daca doriti sa ma ajutati cu cateva opinii imi cer scuze dar nu am funda sa va dau! Multumesc o zi buna!

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Înseamnă că persoana respectivă și-a retras like-ul la poza respectivă, ori i-a fost suspendat contul (deci, nu-l mai are).
O poză cu puține likeuri nu înseamnă că poza e neatractivă, înseamnă că ai puțini prieteni în listă care s-o admire. Iar o poză cu milioane de like-uri nu e neapărat o poză genială. Unii chiar și like-urile le obțin cu ajutorul anumitor aplicații (generatoare de like-uri)

| Bondarel99 a răspuns:

Asa am observat si eu ieri, oriunde voiam sa vad toate like urile date, puteam sa vad doar de la cei care sunt prieteni cu mine. O fi vreun update de la cei de la Facebook sau din contra o eroare.