| Bella456 a întrebat:

Va pun o intrebare legata de facebook: atunci cand pun o poza pe facebook, si da un prieten like, imi apare ceva de genul : "lui X ii place postarea ta", nu fotografia in sine, iar cand apas pe poza nu apare niciun likesad ma ajutati si pe mine va rog? niste sfatri? am observat ca li s-a mai intamplat asa catorva din lista mea de prieteni. asa se intampla si la poza de profil sau de coperta? Dau FUNDA

8 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Este o eroare de la Facebook, vezi daca nu trebuie facut un update la facebook ( si mie imi apare ca lui X ii place postarea ta in loc de fotografia ta ), daca nu un rr la tel!

| Bella456 explică (pentru Eastwood):

Ce inseamna rr? laughing)

| Eastwood a răspuns (pentru Bella456):

Rr- restart!

| Bella456 explică (pentru Eastwood):

Am incercat sa pun si de pe calc, dar nu merge... la poza de profil sau coperta e tot asa?

| Bella456 explică (pentru Eastwood):

La poza de profil sau coperta e tot asa?

| Eastwood a răspuns (pentru Bella456):

E o eroare de la tine, de la facebook, trimite un raport la ei, o sa rezolve problema!

| Bella456 explică (pentru Eastwood):

Tie ti-a mers?

| Eastwood a răspuns (pentru Bella456):

Pai ei rezolva, nu am avut probleme, am avut odata cu videoclipurile de pe teelfon si s-a rezolvat!