| TicTac90 a întrebat:

Cunosc o fata la scoala care se uita mereu la mine( pe furis). Credeti ca ar fi bine s-o intreb dc se uita mereu la mine?

Cine raspunde bine primeste FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Andreeaa19 a răspuns:

Salut,
Păi părerea mea este că,probabil acea fată doreşte să vorbească cu tine, sau poate te placehappydar nu ştie ce să facă să`ţi spună sau nu.Ei bine, dacă ţie îţi place de ea eu zic că ar trebui să vorbeşti cu ea:d. Dacă nu, atunci întreab`o de ce se tot uită mereu la tine, eu asta aş face:d. Sper că te-am ajutatbatting eyelashes

| TicTac90 explică (pentru Andreeaa19):

Ms de raspuns.

| Andreeaa19 a răspuns (pentru TicTac90):

Oricandhappy

8 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Sigur, dacă vrei să pari prost, nu că nu eşti, spune-i!
Nu îţi dai seama că tipă vrea ceva de la tine, nu se uită la tine doar aşa de dragu' uitatului, posibil să te placă! Păcat de ea!

| TicTac90 explică (pentru FadetoBlack):

NUS PROST! DAk sar inventa dislike pe TPU tia-s da 100000000000 dislike-uri!

| FadetoBlack a răspuns (pentru TicTac90):

Nu mă atinge răspunsul tău, ba chiar mă dezgustă, învaţă să scrii! happy

| TicTac90 explică (pentru FadetoBlack):

Stiu sa scriu. Doar ca am scris raspunsu in graba.

| FadetoBlack a răspuns (pentru TicTac90):

Nu mă interesează, îți ziceam să înveți să scrii, graba nu e un motiv happy

| TicTac90 explică (pentru FadetoBlack):

Scopul scuza mijloacele.