| Ghost99 a întrebat:

daca ma apuc serios de invatat italiana o invat fluent pana ce incep scoala? Am 13 ani Funda

Răspuns Câştigător
| anyhylator a răspuns:

Desigur! eu a trebuit sa plec cu parintii in Italia si toata vacanta am invatat italiana, dar nu te ajuta mult la conversatie ci sa intelegi ceea ceea ce spun italienii, pentru conversatie iti trebuie practica si ma refer la adevaratele conversatii.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu poti sa o inveti asa in trei luni incat sa vorbesti fluent dar o sa te descurci pentru ca multe cuvinte se aseamana.
Succes!