| Vlad9371 a întrebat:

dati-mi si mie emailul primariei din judetu harghita localitatea balan (primar este Mihai Meres) sau vreun email de la protectia copilului din harghita ca am nevoie. Daca le gasiti dati-mile pe aman2. Cine mi le da primeste puncte si funda.

2 răspunsuri:
| florinell a răspuns:

Buna, pentru protectia copilului suna-ti la linia verde:0800 800 303, si te vor indruma cei de acolo, sau poti trimite un email la adresa: office@dgaspchr.ro,dar mai bine suna la cei te acolo...multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti dau nimic te bat