| piciu12 a întrebat:

Salut TPU dati va rog idei teme de discutii cu o fata ca e mare plictiseala, cit mai multe dau funda

Răspuns Câştigător
| xBrokenArrow a răspuns:

Discutiile vin de la sine. O poti intreba care e filmul, serialul ei preferat. Ce zodie e, cati ani are. Genul de muzica preferat, melodia favorita. Cartea ei preferata. Ce materie ii place cel mai mult, ce masina ii place. Culoarea preferata, ce ii place sa manance. Ce face in timpul liber. Cum se mai simte. Chestii de genul happy.

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Dacă nici la atât nu te duce capul, tu chiar nu meriți să vorbești cu o fată.

| piciu12 explică (pentru Wøodenpints):

Espertule,stai calm

| Wøodenpints a răspuns (pentru piciu12):

Nu eu îs ăla care nu-i în stare să lege câteva fraze ca să țină o fată interesată.