| doublers a întrebat:

Salut tpu.De 1 saptamana nu prea mai mananc deloc, decat dimineata cand ma duc la scoala, si unpic cand ajung foarte putin.Nu stiu ce se intampla cu mine,m`a intrrebat si mama ce am si eu i-am zis de fiecare data ca nu am nimic, nu imi este foame si adevarul asta e ca nu am pofta de mancare deloc, stomacu nu stiu ma supara parca imi da cineva cu pumnul.Nu stiu ce se intampla cu mine.Nici dupa ce ma duc la toaleta nu imi trece de stomac.Ce sa fac? Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Sfatul cel mai autorizat il poate da medicul. Si nu vad ce te impiedica sa-i faci o vizita. Cel putin, in urma analizelor pe care ti le va face vei stii ce ai. Apoi, it' up to you sa decizi daca vrei sa urmezi tratamentul pe care il prescrie el sau vrei sa urmezi unul naturist. Semintele de dovleac cred ca stii la ce ajuta (in caz ca). O idee buna ar fi sa mananci, cel putin pentru o vreme, numai ce-ti place, numai ce iti cere organismul tau. O portocala sunt convins ca o doresti, la fel si multe alte fructe. Dar si o friptura de vita la gratar, alaturi cu o salata verde cu ridichi si ceapa cred ca ar fi minunat.
Vezi ce sfaturi mai au si altii.

| InnaBotezatu a răspuns:

Eu iti zic sa ii zici mamei tale sa iti ia niste vitamina C care se dizolva in apa iar dupa ce iei timp de 2-3 zile maxim o saptamana o sa iti revii la regimul alimentar pe care il aveai inainte dar sa nu iti dea in exces pentru ca o sa te inveti cu ele si o sa ajungi ...cam plinut...winkingsi eu am patit aceeasi chestiehappy

| doublers explică:

Nimeni,nicun raspuns?sad