| anonim_4396 a întrebat:

De 3-4 zile incoace in fiecare noapte am acelasi vis ciudat, pe la ora 03.30 ma trezesc cu mainile reci si parul parca electrizat. Ce inseamna?

3 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Daca e urat, mai roaga-te

| AlexAleex a răspuns:

Stai calm, gandeste-te la ceva frumos inainte sa dormi, si daca se intampla tot asa du-te la un medic, dar eu zic ca nu e nimic neobisnuithappy

| superdemi a răspuns:

De obicei cand ai asemenea vise iti este teama de ceva, sau vrei sa ascunzi ceva, tine minte, ceea ce faci ziua reflecta ceea ce visezi noaptea, adica negativ sau pozitiv. incearca sa iti invingi fricile.