| Sara2 a întrebat:

Ma trezesc f tarziu de vreo 4 zile incoace, spuneti-mi ceva ca sa pot adormi mai devreme si sa ma trezesc devereme? de ex azi noapte m-am culcat la 5 dimineata si m-am trezit acum la 3 ziua ( urma cu 1 ora)

2 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Si eu care credeam ca sunt o victimalaughing. Sigur este caldura de vina si pe langa asta mai este si calculatorul.Prea multe ore in fata lui serios.

| PisicaAristocrata a răspuns:

Acuma te-ai trezit? Pai ar trebui sa rezisti pana maine seara, ca sa reintri in normal. Ma gandesc ca diseara nu vei avea somn. Asadar daca te culci iar la noapte la 5, iar asa te vei trezi maine, dupa-amiaza.