| anonim_4396 a întrebat:

de ce durerea de dinți este groaznică?

Răspuns Câştigător
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna! Eu am trecut prin asta. Durerea de dinti este groaznica pentru ca de exemplu la mine o masea s-a cariat, a trecut timpul si s-a facut o gaura mare si m-a apucat o durere de numai puteam.De ce? Pentru ca nervul nu mai suporta oxigen si ii venise bazdacul si trebuia astupat cu un pansament.Am patit rau de tot, am crezut ca mor, zicea ca apasa pe creier, fiind nerv.Asa ca daca ai vreo carie du-te la dentist pana nu e prea tarziu, ca acum se chinuieste sa o salveze si data vitoare imi pune pivot, chin mare pana acum am dat 2 milioane 4 sute.Bafta! Sper ca te-am putut ajuta!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru RyGoLeTa):

Multumesc pentru răspuns.

| RyGoLeTa a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Cu mare placere! Eu ar trebui sa iti multumesc pentru fundita!happy