| sufletdeing3r a întrebat:

..de ce unele fete se enerveaza imediat daca le contrazici..si nu ramane cum vor ele sa fie? ..de ce? ..care ma ajuta cu intrebarea asta?:d..astept raspuns..hai fetelor ca voi stiti. spuneti'mi si mie de ce?happy

Răspuns Câştigător
| afrodita3333 a răspuns:

De la raspat sau orgoliu si pentru ca nu sunt capabile sa dovedeasca ca au dreptate sau sa admita ca gresesc si astfel singura solutie e sa lase botu'

2 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Din cauza ogoliului ori de la prea mult rasfat provenit din familie.

| Kobamu a răspuns:

E vorba de mandrie, dar nu doar fetele, ci si baietii fac asta.Nu inteleg de ce tot ziceti ca doar ele fac asta.