| Anonim654321 a întrebat:

Salut TPU,din nou apelez sa-mi dati un sfat pentru ca nu mai stiu ce sa fac,Tata zbiara pe mine zice ca sunt prost,puturos si din neam de tigani... Dupa ce il ajut toata ziua si doar seara imi ramane timp pentru teme, fac curat in casa spal pe jos matur sterg praful il ajut tot am pus starturi, pomi..., El isi bate joc de mine in fiecare zi se ia de mine si nici nu pot manca linistit 1 singura data doar cand e el plecat.N'am nici mama de la 6 ani nu stiu ce sa mai fac pentru ca ma enerveaza la maximm si nu pot suportaaaaa.Nu faceti glume va rog am incercat si sa ma sinucid..Astept de la voi un sfat

3 răspunsuri:
| darkgirl58 a răspuns:

Sti cand tata imi zice ca nu fac nimic cand eu spal vasele sterg prafu dau cu aspiratoru tac si ma consum in mine pleaca la rude daca nu te asculta si nu te intelege sau daca ai 18+ du-te in lume gasesteti de munca si o sa vada cum e fara tine dac faci tot ce zici u si pleci la niste rude o perioada de timp sigur te va aprecia

| Lidia1998 a răspuns (pentru darkgirl58):

E foarte corect cce spui..iti dau dreptate...

| Lidia1998 a răspuns:

Si imi pare rau pentru tine...dar sa nu mai incerci vrodata s te sinucizi...traiesteti viata:*