| Ion1231 a întrebat:

Salut TPU! Este normal ca un profesor sa te ameninte cu nota 2 pentru ca nu deschizi camera?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Avand in vedere ca sunt multe "tipuri" de profesori prin lume, faptul ca un anumit profesor din Romania spune asta... nu ar trebui sa te mire.

Deci privind capitolul asta, sa spunem ca trecem peste. Intrebarea mai potrivita ar fi daca acel profesor este capabil, vorbeste serios si chiar o sa faca asta. Aici nu este un regulament strict, privind acest lucru, nu ar trebui sa iti puna 2 in acest caz. INSA, tot in acest caz, intr-un mod normal si adecvat, TU ar trebui sa pornesti camera, in semn de respect ^_^

| Ion1231 explică (pentru DoarBogdan):

Inteleg dar eu am semnat intr-un formular ca nu am camera la laptop si acel profesor ma ameninta cu chestia asta. ce este de facut?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Ion1231):

Daca ati procedat asa... nu ar trebui sa iti faca nimic, ar trebui sa vorbesti cu profesorul diriginte si sa va puneti de acord asupra unui lucru.