| Luigi96 a întrebat:

Eu voi fi nevoit intr-o perioada scurta de timp sa ma mut in Anglia. Am foarte mari emotii deoarece imi voi incepe o noua viata acolo. In primul rand, drumul pana acolo va fi destul de greu pentru mine deoarece am rau de mers. In al doilea rand, toate orele de curs se vor face in engleza, desi stapanesc bine engleza tot am emotii. Voi ce sfaturi imi puteti da cu privire la drum, si la stilil de viata nou pe care o sa-l am acolo?

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Va fi o perioada de acomodare, sfatul e sa ai rabdare sa te acomodezi, si sa le iei treptat, nu ti face prea multe griji

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Limba o cunosti? o locuinta ai? un loc de munca? cati banii ai?

| Rhea44 a răspuns:

Sunt in aceeasi problema lumea o sa te judege dar o sa iti faci prieteni repede daca esti deschis