| 2Names a întrebat:

Facem intrebarea asta cea mai raspunsa? Intrebarea este:Ce va place sa faceti cel mai mult? Funda cel mai amuzant raspuns happy

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sa raportez intrebarile inutile. Dar a ta e in limitele bunului simt, asa ca scapa.

P.S. Da' la ce-ti trebuie "cea mai raspunsa" intrebare? Faci concurs cu cineva?
P.P.S. Daca ai intreba ceva interesant, poate chiar ai avea parte de "cea mai raspunsa" intrebare, dar asa...

| mgtow a răspuns:

Sa conduc un autovehicul (masina, dubita) sau autocamion - trailer (la drum lung).

Răspuns utilizator avertizat