| OzzYObi a întrebat:

.Imi poate spune si mie cineva un joc misto Cu impuscaturi care sa nu ceara cerine mari Dau Fundita big grin

Răspuns Câştigător
| AmJaY a răspuns:

Hmm...Counter Stike, XD Left 4 for dead 2, Dead Island, Far Cry 3, land of the dead

| Trojandll a răspuns (pentru AmJaY):

Counter Strike 1.6 dar sunt si alte modele cei mai multi joaca 1.6, Halo sunt mai multe 1, 2, etc. Half-Life este aproape identic cu Counter-Strike

2 răspunsuri:
| OzzYObi explică:

Mersi Dau maine Funda Daca stie cineva un joc gen gta o sa pun inca o intrebare si o sa dau funda la cine zice big grin Succes Si inca odata Mersi