| anonima12917 a întrebat:

Imi puteti da cateva sfaturi despre cum ar trebui sa abordez un tip?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cred ca doar prin faptul ca ii scrii... restul ar trebui sa vina de la sine, din partea lui happy

6 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Ii scrii un simplu buna, te prezinti si spui ca vrei sa-l cunosti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nemessys):

Buna.Mai trebuie sa ma si prezint?

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, pentru ca nu stiu cum te cheama. sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nemessys):

Nu ti-am mai zis? thinking

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca imi ziceai, fii sigura ca tineam minte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de situație.
Poți să faci o remarcă la ce îți place la el. Sau să flirtezi sa vezi daca îți răspunde la el.
Poți să sa sari direct la el și să-l iei de-a dreptul prin surprinderelaughing, ce orice bărbat ar avea astfel de fantezie. Numai că trebuie sa fi buna in a face asta.