| ChristianT a întrebat:

Imi sta in cap o problema si nu ma pot gandi la altceva.De cateva zile mama tot imi spune daca as mai vrea un fratior. Ea stie ca eu nu imi doresc in ruptul capului. Poate vi se pare ca sunt egoist. Putem spune ca sunt si putin egoist dar problema este ca mama are 47 de ani si tata 51, iar eu am 14 si mai am o sora de 24 de ani.Ganditiza cum ar fi daca as avea un frate cand el e clasa intai sa aiba o sora de 31 de ani si un frate de 21 straight face. Nu suport aceasta ideea. Ori gandesc eu aiurea ori maicamea a luat-o razna.Pls dati-mi niste sfaturi sau niste idei(Funda). Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Antique a răspuns:

Daca ai crede noi suntem 6 copii 2 fete si 4 baieti cel mai mic are 10 si cea mare are 39 eu zic ca este destul de bine daca te intelegi cu familiahappy Succes

P.s. Eu m-as bucura enorm in locul tauhappy