| BIS99 a întrebat:

Cum să-mi conving mama să-mi ia un câine? Tata este de acord, dar pe mama n-o pot convinge nici în ruptul capului! Vă rog daţi-mi câteva idei! Şi dacă cineva donează un bichone, westie, yorkie sau beagle care să nu aibă mai mult de 1 an şi e din Iaşi să posteze. Mulţumesc mult!

Răspuns Câştigător
| sissik a răspuns:

Salut donez o femela Westie http://westie.webgarden.ro/

| BIS99 explică (pentru sissik):

OK. Eşti din Iaşi? Şi femela are sub un an (sau să nu depăşească 1 an jum.)?

10 răspunsuri:
| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Te inteleg perfect bro.
Si la mine e la fel, dar am ajuns la concluzia ca de fapt un animal iti ingreuneaza viata.Si tu o sa ajungi la concluzia asta dupa ce vor trece 6 ani de plansete si rugaminti!

| Nutemaiholba a răspuns:

Uita-te la mine pe contul de pe TPU ca am o intrebare de genul asta si am o gramada de raspunsuriwinking si sa ti ca pana la urma timp de un weekend am avut si eu un caine dar facea ...in toata casa si am zis gata nu mai rezist asa o sa fie si la tine crede-mahappy

| BIS99 explică (pentru Nutemaiholba):

Crede-mă eu rezistwinking

| mihaita1 a răspuns:

Spune-i Mamei tale ca o sa ai grija de el si o sa cureti tot ce face el laughing Bafta!

| BIS99 explică (pentru mihaita1):

Merci. Am încercat şi asta. Nu merge. I-am zis că îi cumpără tata de mâncare, îl duc de 3 ori pe zi la plimbare, că nu lasă păr, că nu face în casă dar nimic...

| Giulia97Anna a răspuns:

Si eu imi doresc o pisica dar mama nu vrea tata ar vrea da ea nu,deci ma aflu intr-o situatie asemanatoare cu tine, de ce nu o convingisp unandu-i ca acest animal te-ar face mult mai responsabil, si ai mai putea spune ca ai avea numai tu grija de el cu banii tai daca ai alocatie desigur.

| BIS99 explică (pentru Giulia97Anna):

Pe lângă alocaţie am şi 7000 lei (nu mă întreba de unde)

| AlyMary1 a răspuns:

Am eu o idee du-te si ia-ti un animal si ascundel de ea