| JANAKS a întrebat:

In august ma duc la mare in Bulgaria cu cea mai buna prietena a mea. De pe acum incercam sa ne facem o listade activitati pentru a nu irosi nici macar 1 minut... Pana acum avem doar 7 idei, care nu ne ajung pentru 2 saptamani care le petrecem acolo. Aveti idei de activitati? Dau fundita pentru cele mai bune variante. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Anonimul8297 a răspuns:

PAi zi cele 7 ca sa nu le incurcam. Gasiti baieti sa va plateasca in cluburi, apoi mergeti la hotel, faceti ceva, e super si moca.