| xLexy a întrebat:

Probabil ati auzit de saptamana altfel la scoala, cand nu vom face ore ci ectivitati extrascoloare. Pe noi ne-au intrebat profesorii ce activitati vrem in acea saptamana.Nu prea am idei, dar stiu ca ne trebuie destul de multe activitati deoarece sunt 6 ore de umplut daca nu cumva vrem sa petrecem jumatate din zi gandindune ce sa facem apoi sa realizam ca nu mai avem timp... Aveti cateva idei? Va multumesc anticipat! :*
FUNDITA big grin

Răspuns Câştigător
| YoOYoO a răspuns:

Sal'tare!
Noi avem un atelier de teatru un concurs la sport(fotbal, tenis si baschet), la chimie avem ceva cu aurorele boreale, la fizica[,] cum functioneaza unele mecanisme, la bio despre ecologie si cum sa pastram mediul curat, la engleza o chestie cu convorbiri practice, avem si matematica distractiva si mai avem si niste curiozitati si lucruri d'astea.
A... si avem si scaunul autorului iar ce profa de tehno nu mai stiu ce da' stiu ca nimeni nu s-a inscris ca toata lumea o urastelaughing.
Ai putea sa propui ceva legat de poezii pe care sa le inventati. A... si la chimie avem ceva cu niste experimente cu substante...
Si cam atat am in minte acum...
Papa!big grin

| xLexy explică (pentru YoOYoO):

Mersi mult chiar aveam nevoie de niste idei pentru maine :*

1 răspuns: