| JANAKS a întrebat:

In august ma duc la mare in Bulgaria cu cea mai buna prietena a mea. De pe acum incercam sa ne facem o listade activitati pentru a nu irosi nici macar 1 minut... Pana acum avem doar 7 idei, care nu ne ajung pentru 2 saptamani care le petrecem acolo. Aveti idei de activitati? Dau fundita pentru cele mai bune variante. Multumesc foarte mult!

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Din experienţă îţi pot spune că întotdeauna când planifici în detaliu o călătorie care se vrea a fi pentru distracţie călătoria devine un eşec din cauza aşteptărilor prea mari.
Eu zic mai degrabă să lăsaţi totul pentru "la suprafaţa locului" căci o dată ajunse acolo o să vă vină idei cât cuprinde happy.

Distracţie plăcută.

| NickiMinaj a răspuns:

Dimineata plaja, la pranz somn si seara beutura si halucinogene. spor!

| Timee೩ a răspuns:

Buna Criss, uite aici cateva idei:
1.Mergeti la mare
2.Vizionati cateva filme
3.Stati la piscina
4. Faceti-va unghiile, machiati-va
5.Iesiti in oras
6. Jucati-va volei
7.Coafati-va
8.Mergeti la cumparaturi
9.Sunati-va prietenele si vorbiti ore in sir
10. DISTRATI-VA :X