| JANAKS a întrebat:

In august ma duc la mare in Bulgaria cu cea mai buna prietena a mea. De pe acum incercam sa ne facem o listade activitati pentru a nu irosi nici macar 1 minut... Pana acum avem doar 7 idei, care nu ne ajung pentru 2 saptamani care le petrecem acolo. Aveti idei de activitati? Dau fundita pentru cele mai bune variante. happy Multumesc

Răspuns Câştigător
| AddaXD a răspuns:

- volei [in apa sau pe plaja]
- vizitati diverse locuri
- inotati
- bronzati-va
- faceti poze [la peisaj sau una alteia]
- vedeti ce fel de activitati mai sunt si pe la hotel
- faceti poze [din acelea daca stiti la ce ma refer, gen de epoca]
- etc

Sper ca te-am ajutat, apropo : Distractie placuta!