| TommyVercetti a întrebat:

..sad
Joia trecuta am dat teza la mate si mi-au picat niste subiecte foarte grele...Maine s-ar putea sa ne aduca tezele corectate si mi-e foarte frica.Iar daca o sa afle mama ca am luat o nota proasta n-o sa mai tina la mine sad
Solicit ajutorul vostru! Vreau sa mai mentionez si ca la oral am 4 de 9 si acum mi-e foarte frica sa nu iau vreun 7 crying

1 răspuns:
| anapricopi76 a răspuns:

Buna esti un elev foarte bun, stai linistit poti sa ii spui mamei tale ca nu ai fost in apele tale si de aia ai luat nota proasta, oricum mama ta te va iubi indiferent de nota.