| m3looo a întrebat:

.Am 13 ani si sunt in clasa a7a.Maine mama mea vrea sa vina la scoala sa discute cu profesorii.Eu la scoala am note doar de 9 si de 10. Spre surprindere...am luat la teza la mate 6 straight face (De aici a pornit ca vrea mama sa vina la scoala).Eu m-ai am o singura nota proasta in catalog.4 la Fizica straight face Ea nu stie de el.Vreau cumva sa fac sa ii zic de azi de aceasta nota sa nu afle de la profesor maine... Daca mama ma cearta cand iau 7-8. apoi la 4?! Vrea sa am numai 10 si sa zicem 9 straight face

Vreau sa imi dati un sfat cum sa ii zic azi de nota la fizica. MUltumesc

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Si daca te cearta ce? se termina lumea? iti propun sa nu te stresezi pe tema asta. trebuia sa ii spui de la inceput. sunt chestii pe care le intelegi chestii pe care le intelegi mai greu, data viitoare vei sti unde ai probleme si la ce materii.