| anonim_4396 a întrebat:

La serviciu cum lucrati, stati si jos sau doar in picioare? Lucrati full time sau part time? Multumesc tuturor pentr u răspunsuri, servici usor si o zi superbă tuturor.

19 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa1212 a răspuns:

Discount din comenzi. Lasa mi un nr de tel prin msg si iti explic

| Felys a răspuns:

Nu inteleg rostul intrebarii, cu ce te ajuta pe tine sa stii programul unor necunoscuti, credeam ca acest site este specializat pe ajutor nu intrebari fara sens

| Skylimit a răspuns (pentru Felys):

Poate e un psycho. Cine stie.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Felys):

Te am deranjat cu ceva? Pot pune ce intrebări vreau. Nu esti obligat/ă sa răspunzi

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Da! Ocupi timpul altora cu intrebari stupide! TpU da ajutor celor ce pun intrebari pertinente!

| Danzell a răspuns (pentru Felys):

Acelasi rost ca si raspunsul tau. si mi se pare ca nu prea stii cam ce intrebari sunt pe site-ul asta. majoritatea sunt fie intrebari retardate, gen "daca imi bag un bat in c***r ma transform in ponei?" sau " cum se numea melodia aia care se auzea asa...na nanananaa nana.", intrebari, la care raspunsul il gasesti la o simpla cautare pe google, intrebari legate de teme(care sunt sterse imediat). ca sa nu mai zic de "medicale" intrebari de genul asta trebuie puse medicului direct nu pe un site nespecializat... personal nu inteleg ce e asa ciudata intrebarea. poate face un studiu, sau poate e o simpla curiozitate

| stefyyyy a răspuns (pentru Danzell):

Haha ce mi-a placut asta! :v (y)

| LaughingKarima a răspuns:

In picioare, full time

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In picioare...cu pantofi

| dragodana a răspuns:

Salut! Lucrez full time stand jos.

| XxBlueRosexX a răspuns:

Stau in picioare 8 ore dar nu ma obosesc pentru ca ma mai misc nu stau intr-un loc, si da lucrez full time.

| 1DeadMemories a răspuns:

90 % stau jos.
Full time.

| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

In picioare full time!

| Lukas1994 a răspuns:

Discount la ce?

| Venusgirl a răspuns:

Cind si cum, mai mult jos

| Vadean_Ioana_1982 a răspuns:

Nu vad ce rost are intrebarea...

| ShooterGirl a răspuns:

Pai depinde daca e la birou pe scaun si daca nu in picioare iar eu zic ca part time asa lucreaza parintii mei dar nu mai pune intrebari de astea ti-am raspuns intreaba-ne altceva cand ai nevoie de ceva happy

| corymmm a răspuns:

La seviciu lucrez in picioare, ma plimb de colo colo, la calculator, 8 ore pe zi.de ce

| Lolila11 a răspuns:

Mai, cei mai multi stau jos.