| Balonaseplutitoare a întrebat:

m-a intrebat un prieten acum cateva zile cum sa devii spion, iar eu nu stiam ce sa ii raspund asa ca va intreb pe voi laughing
M-a intrebat:
1 La ce varsta poti face acest lucru?
2 Ce studii trebuie sa ai adica ce liceu medie si facultate?
3 Unde pot sa o fac?
4 Ce inseamna contra spionaj?
Vreau multe informatii ca fac captura de ecran si ii dau.

Răspuns Câştigător
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Doar la serviciul de informatii externe pentru angajarea ca spion, candidatul trebuie să dispună de o inteligență peste medie, cultură generală de nivel superior, capacitate foarte bună de relaționare, să fie dispus să lucreze în străinătate și să se exprime fluent într-o limbă de circulație internațională, iar cunoștințele de limbi străine rare constituie un avantaj.
Deci sa fi terminat facultatea. Dar spionajul nu e cum crezi tu, ca in filme, ca ai masini bengoase si arme sofisticate. E doar un om care se da drept altcineva, si incearca sa afle niste informatii. Daca esti prins s-a zis cu tine.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa-i mai spui ce scriem noi aici,probabil ca el, ca un bun spion, deja stie ca ai cont aici si citeste ce raspunsuri iti dam noi. Sfatul meu este sa iti schimbi parola pe TPU, ca ma gândesc ca ti-a spart contul si e posibil sa ne viruseze si pe noi, ne mai trezim in vreo dimineata ca nu mai putem intra pe TPU si ne mai gasim si casa sparta...