| Alexandrusbrn a întrebat:

Ma prosteam pe facebook si mi-am schimbat numele (E prima oara cand mi-l schimb deci nu l-am mai schimbat de 6 ori. sau ceva de genul) si acum imi spune ca trebuie sa astept 60 de zile ca sa-l mai schimb sau sa-l pun pe cel vechi inapoi... intrebarea este mai pot face ceva? Multumesc, dau funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca se poate(insa poti doar incerca sa iei legatura cu cei de la facebook )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://ro-ro.facebook.com/help/community/question/?id=10200665045657184

Dacă cineva are probleme cu contul de Facebook de obicei se pot rezolva automat. Răspunsurile pentru cele mai multe probleme se pot găsi la https://www.facebook.com/help/
Vezi la causes.com daca vrei, acolo poti face o astfel de campanie care sa fie in legatura cu Facebook, dar nu la nivelul la care vrei tu(nu au admini).