| Dragos7198 a întrebat:

ma puteti ajuta cu o problema de pe facebook cand vreua sa intru la o persoana pe facebook la ea cand ii scriu numele sus zice ca nu-l gaseste dar nu stiu dc stiti cumva plz este de la setari ceva?!

Răspuns Câştigător
| antigoni a răspuns:

Setari - Setari de confidentialitate - Manage blocking si de acolo te descurci happy

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te-a adaugat la ignore.

| antigoni a răspuns:

Te-a bagat la ignore.

| Dragos7198 explică (pentru antigoni):

Pai si daca am adaugat eu aceea persoana la ignore unde trebuie sa intru ca sa nu mai existe acolo.plz

| antigoni a răspuns (pentru Dragos7198):

Setari - Setari de confidentialitate - Manage blocking si de acolo te descurci happy