| Css a întrebat:

Ma scuzati ca intrebarea urmatoare este cam deplasata dar luati-o in serios! Ati vazut ca la mouse sunt 3 butoane : click1, rotita aceea; click2. Cum ar fi mai bine sa tin degetele mainii : pe click1 si click2 adica 2 degete sau pe click1, rotita si click2 adica trei degete? Va rog acordatii importanta! Dau funda si vot.

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Bine la ce? Ca nu inteleg.La ce chestii dia si tu importanta
Eu tin degetul mic si pe cel mare pe lateralele mouse-ului si aratatorul, mijlociul si inelarul cate unul pe click-uri si rotita.

| fulgerul46 a răspuns:

Super buna idee dar sa nu fie incorfontant