| Css a întrebat:

Ati vazut ca la mouse are asa : click1; rotita aia; click2. Cum ar fi bine sa tin degetele mainii pe click1 si click2 adica doua degete sau sa tin pe click1; rotita; click2? Cum ar fi mai bine? Ma scuzati intrebarea aceasta este cam deplasata dar va rog luati-o in seama! Funda.

2 răspunsuri:
| DeeeaA a răspuns:

Aratatorul pe click stanga, degetul mare pe click dreapta, iar pentru rotita cand ai nevoie foloseste tot aratatorul.
merge ushor.park aluneca. sh e comfortabil.la mine functioneaza
:X
fundA?

| tequillaXd a răspuns:

Pai poti sa apesi direct pe rotita