| mAkE_2626 a întrebat:

numai vorbesc cu cel mai bun prieten al meu, si nici nu-l mai vreau, e un fomiststraight face. Cred ca place o fata, care sunt eu cu ea, se baga peste tot.In momentul asta simt ca explodez dar nu stiu de ce, ce naiba am? de ce sunt nervos asa de rau? Si cu ala nu vreau sa mai vorbesc. Sfaturi, va rog. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fomist cred ca vine de la foame si nu stiu ce legatura are cu prietena ta, poate vrei sa spui ca e un devorator de femei, fi linistit atita timp cit prietena ta are ochi numai pentru tine nu ai de ce sa fii nervos, spune-i despre prietenul fomistu si daca tine la tine faceti-i o farsa fomistului ca sa se lecuiasca sa mai pofteasca la bunul altuia

1 răspuns:
| Kelly a răspuns:

Poate pentru ca ii place de fata cu care esti? poate pentru ca te simti dezamagit si crede-ai ca el ar fi ultima persoana care ti.ar face asahappy. oricum, imi pare rau pentru ce ti s. a intamplat. poate ar fi mai bine sa vorbesti cu el si sa ii explici.Bft.=]