| κλάους a întrebat:

Pfff...greu de mine. Am placut 4-5 fete adica m-am indragostit de ele in 14 ani iar 3 doar in anul asta... Acuma imi place o fata, foarte, foarte, foarte mult dar nu am vorbit cu ea deloc, i-o spus o colega ca imi place de ea dar nu o crezut. Acuma vreau sa ii spun ca imi place de ea, dar nu cred ca are rost pentru ca: nu prea se uita la mine, nu ma mai baga in seama asa cum ma baga inainte sad. nu stiu, are rost sa ii spun? Simt ca explodez, vreau sa o vad mereu dar sunt un prost pentru ca nu am tupeu sa vorbesc cu easad Am niste senzatii foarte naspa, vreau sa ii spun dar cand vine momentul parca ma tine ceva, chiar nu stiu, poate ca pe ea nu o intereseaza sau nu stiu. Eu am stiut de la inceput ca nu o sa imi mearga cu ea dar am continuat am sperat dar degeaba, sunt un prost ca nu vorbesc cu easad. Ms mult

3 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Fii tupeist .spunei.ca doar nu o sa pierzi nimic, poate si ea te place dar e mai timida asa ca tine.

| Shinen a răspuns:

Buna!
Incearca. Nu poate sa iti faca nimic daca vorbesti cu ea. Invinge-ti frica, nu e nimic rau sa vorbesti cu o fata. Poate asa, va avea o parere buna despre tine si veti deveni prieteni, si in viitor, poate altceva.
Succes!
Pa, pa.

| Anca_6939 a răspuns:

"nu ma mai baga in seama asa cum ma baga inainte" acum ca stie ca o placi ii este rusine sa se comporte cum se comporta inainte. Sfatul meu este sa ii spui!