| alextiby a întrebat:

Deci am o mare curiozitate referitoare la TPU..Pe acest site isi petrec timpul si fetele mai frumoase.adca nu intelegeti ceva gresit, sunt curios doar asa ca de obicei fetele care arata bine nu isi consuma timpuol in fata pc-ului.ele sunt ocupate cu alte chestii gen shopping si astfele de lucruri..Nu criticati intrebarea va rog e doar o curiozitate.tongue

5 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Daca o fata e frumoasa nu inseamna ca iti petrece timpul doar in fata oglinzii si la shopping, asta e o idee preconceputa a voastra, baietilor. O fata e frumoasa ca asa e ea, nu cu machiaje pe fata si cu shoppingul la zi.
Pc-ul si inclusiv TPU e adresat tuturor, si celor frumoase si celor mai putin frumoase, bafta ta daca le-ai nimerit doar pe cele frumoase. laughing

| DiazAndreea a răspuns:

Respira si fetele mai frumoase la fel ca cele mai putin frumoase. toate fac acelasi lucru la baielaughing, in concluzie si fetele frumoase pot sta in fata pc-ului

| CrazzzyA a răspuns:

Sincer, toate fetele isi petrec timpul si la shopping si facand alte lucruri. Nu are legatura cu frumusetea chiar deloc.

| SmartLie a răspuns:

Fetele isi petrec timpul la shopping si in alte locuri si daca sunt frumoase sau mai putin frumoase... dar asta nu inseamna ca nu pot sta la pc happy

| alextiby explică:

Pai am pus aceasta problema doar pentru ca eu pana acu nu am cunoscut vreo fata mai frum pe net...adica fac aluzie la faptul ca o fata ceva mai frumoasa o cunosti face to face si apoi vorbesti cu ea pe net....adiiiica e foarte rar"cred eu" cazul in care fetele se dau in vant sa isi faca noi prieteni pe net. sper ca m-am facaut inteles la cea ce vreau sa spun