| AgentKiller22 a întrebat:

o sa pun o intrebare si doresc sa mi se raspunda cu bun simt, stiu ca este ceva neobisnuit dar asta e cu tineretul de azi.Ma intalnesc odata pe saptamana cu o femeie, mai mare ca mine cu 7 ani sau mai mult laughing))) da, stiu, dar intelegeti-ma ( totusi sunt mai inalt ca ea ca altfel nu ma bagam in viata ei MUAHAHAHAHA ).Eh, ea e maritata, are copil, si e frumoasa, bineinteles, nu vreau sa fiu cu ea sau cacaturi care le cer copii din ziua de azi. Vreau doar sa stiu ce pot sa fac sa mi-o scot din cap, mi-am pus numele ei si pe steam rolling on the floor) cred ca va dati seama si voi cum ma inteleg eu cu sotul ei, infine laughing. Ofer funda celui care raspunde sincer si cu bun simt, fara prostii si injuraturi.

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Nu te mai întâlnești cu ea sau reușești că îți convingi creierul că nu se poate deci nu ai de ce să te gândești la ea. A doua variantă e mai grea, ai nevoie de voință și nu toți au voință.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce faci atunci?

| Amegadaisuki a răspuns:

Sincer iti zic sa incerci sa te opresti pentru ca o sa strici o familie asa, mai bine gandeste-te la acel copil cum ar fi sa fi tu in locul lui sa stai decat cu mama ssau cu tata ar lipsi acel ceva care te face sa te simti acasa nu? cred ca raspunsul vine de la sine happy

| AgentKiller22 explică (pentru Amegadaisuki):

Nu am ce familie să stric, pentru că eu nici măcar nu m-am implicat in ea, nu au o viață cum crezi tu, au fost in lume unde poate mulți nu vă permiteti, dar in rest tot ce ai zis e adevărat, eu o cunosc decat pe ea, pe mama ei si pe copil, restul rudelor nada.