| Idkidk a întrebat:

Pe voi ce vă enervează cel mai tare la alte persoane?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ca isi baga nasul unde nu trebuie.

74 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Nesimtirea.

| Idkidk explică (pentru R0R0):

happy Unii oameni sunt chiar nesimţiţi!

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Si ce urasc asta.
Mai ales cand ma deranjeaza.

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Da, am şi eu o colegă care-mi zice că o copiez, dar de fapt ea mă copiază pe mine, şi ''îi dau peste nas'', dar nu se satură.

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Eu am o colega care in fiecare secunda ma intreaba "ce mai zici? ". Deja e atat de plictisitor ca nici nu ii mai raspund.

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Ah, ştiu cum e, sau la telefon, sunt unele, ăh...

| BadAngel3 a răspuns:

Atunci cand oamenii incep sa ajunga in extreme.

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Stiu,stiu.
Exista persoane foarte enervante.Si bagacioase.

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Da, şi eu sunt băgăcioasă în sinea mea, dar nu mă bag, că dacă m-aş băga aş strica discuţia. rolling on the floor

| Idkidk explică (pentru BadAngel3):

Da!

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Păi...
Eu nu ma bag decat atunci cand chiar nu ma pot abtine.

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Da, atunci e situaţie limită!

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Ja laughing
Cum a sunat asta.

| Idkidk explică (pentru R0R0):

hee hee A sunat ''misto ''. rolling on the floor

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Pai Da.

| Idkidk explică (pentru R0R0):

hee hee

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Ma enerveaza faptul ca acele persoane sunt nepoliticoase.

Răspuns utilizator avertizat
| MrsAllAmerican a răspuns:

Cand incearca sa copieze alte persoane, cand se supara din orice si cand cred ca totul trebuie sa fie cum crede el/ea.

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

rolling on the floor Eu sunt persoana care-şi bagă nasul oriunde. rolling on the floor

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Tu o faci frumos laughing

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Da, da, dar iese urât. Pe mine mă supără la unele persoane, când spun la alţii că-s frumoşi care au poze false, la întrebările mele.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Eu nu ma supar. Si la cine te referi?

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

rolling on the floor Poate la tine.

| Coquina1 a răspuns:

Ca respira.

| ShaOfHatred a răspuns:

In general, fata.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Coquina1):

Imi place raspunsul tau.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Falsitatea si minciuna!
O zi buna happy

| Staind a răspuns:

Persoanele excesiv de galagioase ma deranjeaza la alte persoane.
Dar nu ma enervez. Eu iubesc pe toata lumea.

| raluk27 a răspuns:

1.Ca nu sunt punctuale (sau macar sa anunte ca nu pot ajunge la timp)
2.Cand stabilim de comun acord un lucru si nu mai dau niciun semn.
3.Cand toata saptamana agita si starneste pe toti sa mergem in weekend la munte/la mare/in oricare alt loc, tu deja iti faci calcule privind bugetul si bagajele, iar apoi tot planul ramane in aer. Ulterior afli ca totusi au fost, dar numai 3 persoane.
4. Cand rogi pe cineva ceva "Da, ne auzim la un telefon daca e". As prefera sa spuna direct da sau nu.
5. Cand vrei sa te intalnesti cu o persoana joi. "Nu pot joi, ca am treaba, hai sambata"...
Il/O suni sambata "aaa, sunt plecat din localitate de aseara"
6.Cand imprumuta ceva de la tine si uita sa il returneze sau daca in final vrea sa ti-l dea inapoi, trebuie sa te deplasezi tot tu la respectivul/a acasa.
7.Cand te suna cineva, dar esti la distanta de telefon si pana ajungi inchide, ii intorci apelul in 2 secunde si nu-ti mai raspunde (si nu numai atunci, ci vreo luna).
8.Persoanele care au mobil degeaba si niciodata nu raspund.
9.Cei carora de scrii ceva pe Facebook (gen ii rogi sa iti dea o adresa sau un numar) si te trateaza cu "seen".
10.Persoanele care nu inteleg un neologism, dar devin extrem de suspicioase, cu evidenta intrebare "Adica?"
11. Tipii care au senzatia ca sunt partida secolului si ca toate femeile vor sa puna mana pe ei
12. Analfabetii.