| Mongo a întrebat:

Poate vi se pare penibil ce spun acum. Bun, deci, azi'noapte, cand sa ma pun sa dorm ( era vreo 00:20 ) dupa 5 minute, cam asa, incepeam sa simt o frica foarte mare in mine, ca si cum era o energie negativa langa mine. Mi'am deschis ochi, am stat asa cateva secunde, dupa m-am pus sa dorm, din nou, aceeasi faza, îmi era asa de frica sa dorm incat ma fortam putin si eram foarte obosit. Am avut o reactie foarte ciudata in corp, ca si cum creierul meu nu vroia sa se odihneasca... Oare o fi ceva paranormal? Astept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Dacă ai auzit sau știi ce înseamnă atacurile energetice, poate fi un răspuns pentru ceea ce ai pățit. Documentează-te pe net. Nu vreau să dezvolt subiectul aici pentru că e o chestie sensibilă.

| Mongo explică (pentru Hammurabi):

Multumesc mult! Am aflat ca era un atac energetic.

4 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Nu e paranormal, e penibil cum ai spus si tu. Inseamna ca esti inca un copil si in subconstientul tau inca iti este frica de monstrul de sub pat.

| TanteMarianne a răspuns:

Era baubau.
nu glumesc,ai o imaginazie bogata,dormi cu lumina aprina sau cu o lumina de noapte(stii tu o lampa), citeste o poveste(nu din aia de groaza, gen cenușărica, aia cu tipa care doarme si o saruta printul), poti sa dormi si cu o jucarie de plus(sau mai multe), spuneti ruganiunea si in rest somn usor.

| Yee a răspuns:

Yee!
Mi s-a intamplat si mie asta in trecut. Ajuta sa dormi cu lumina aprinsa sau sa stii ca e o persoana umana aproape de tine.