| anonim_4396 a întrebat:

s-a rupt mufa de la casti, am legat firele si le-am dat foc, dar s-au atins firele intre ele, puteam sa ma curentez? doar pe partea dreapta mergea, as putea sa imi pierd auzul din cauza asta?

3 răspunsuri:
| ionutborcea a răspuns:

Nu frate mai bine eati o perche nouă pentru că ai putra rămâne fără auz din cauza posibilitati de a scapa un soc mai bine iti ei unele noi cele mai ieftine sunt 10 lei ear mai bune Sony maxim 70 de lei sper ca te-am ajutat Fundă?

| Nimeni10 a răspuns (pentru ionutborcea):

Cum adica sa raman fara auz, din cauza scurtcircuitului pot ramane fara auz?

| ionutborcea a răspuns (pentru Nimeni10):

Da deoare ce corzile noastre de auz sunt foarte sensibile la un soc electric s-ar putea să numai auzi