| Bogdiii93 a întrebat:

Se poate sa nu iti apara o conversatie pe facebook intre mine si o persoana, pentru ca inainte imi aparea si acum nu imi mai apare(nu a fost stearsa).O fi din cauza facebook-ului? Multumesc si o zi buna incontinuare!

2 răspunsuri:
| Barbu_Adita_1994 a răspuns:

Cred ca e din cauza calculatorului sau al facebook-ului

| Micu_Robert_1992 a răspuns:

Iti spun eu ce s-a intamplat:Nu ai avut semnal bun la internet si nu ai mai putut primii mesajul dar probabil ca in scurt timp a repornit internetul si nu ai primit nici o eroare! Sau cineva a incercat sa intre pe contul tau si nu ati puttut face niciunul nimic in acel moment!
Funda?