| Elena1234456 a întrebat:

Deci inca nu imi vine sa cred.Azi,cand m-am trezit, mama a inceput sa tipe la mine ca la ora 2 noaptea nu se sta la televizor. Dar nu tin minte sa fi facut asa ceva! Eu la 23 m-am culcat. Mi-a spus ca ma uitam pe U (deci aveam ochii deschisi), ca a venit in camera si a inchis si am inceput sa maraihee hee. Deci ce se intampla cu mine? Saptamana trecuta am aprins lumina din camera si m-am culcat pentru ca am visat ca eram pe un vapor si cautam lumina straight face si totusi nu imi aminteam asta.

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Dai semne de somnambulism! Cunosc pe cineva, un iubit de-al meu din tinerete, care s-a sculat noaptea si a inceput sa scoata din frigider sticle si alimente si le tinea in brate.Eu am auzit zdranganeli in bucatarie si l-am vazut ce facea pe intuneric si am zis destul de tare:"ce Dumezeu faci tu cu alea in brate la ora asta"? (era 3 noaptea). In secunda urmatoare s-a trezit si a scapat din mana tot ce avea si s-au spart intr-un zgomot asurzitor! M-am speriat si eu si el, si nu isi mai aducea aminte de nimic si se intreba ce facea el acolo! A mai umblat el prin casa noaptea pe intuneric dar am avut grija sa vorbesc normal cu el si sa-l readuc in pat, fara sa se trezeasca! Dar, ca masura de prevedere, noaptea incuiam usa de la casa si luam cheile cu mine.

| gigiro a răspuns:

Noctambulism?

| Tzupy a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat ca intr'o noapte sa ma dau jos din pat cu perna dupa mine si sa ma tarasc asa prin toata casalaughing cu capu pe perna am intrat peste ai meu si mau intrebare ce fac si eu le'am zis ca imi fac alergarea de dim laughing) ciudat este ca adoua zii eu imi aduceam aminte ca toata noaptea m-am uitat la flme porno rolling on the floor) apoi am vaz ca pc era dat drumu iar pe gugle scria ceva de genu "filme... (xxx) " laughing) ciudat da interesant happy

| MICHAel a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat intr-o noapte m-am dus in camera parintilor (acestea nu se culcasera inca ) si i-am zis mamei mele cam asa " da-mi firul rosu sa fac tensiune " rolling on the floor))) dar sincer nu imi amintesc sa ma fi sculat din pat laughing dar cu ochi deschisi nu mi-au spus daca am fost dar probabil ca da pentru ca daca eram cu ei inchisi isi dadeau seama laughing)

| luizza95 a răspuns:

Camd eram mica faceam si eu multe lucruri in somn.Intr-o noapte mi-am sculat parintii pentru ca vroiam o hartie de guma de pe balcon si de multe ori vorbeam cu ei si dupa nu imi aminteam nimic.Cred ca am mostenit asta de la mama.Cand avea 12 ani s-a trezit sa repare un televizor stricat era sa se curenteze.

| Tigrilă a răspuns:

Asta imi aminteste de una din multe intamplari de care nu imi amintesc sa se fii intamplathee hee Tata imi spune ca de mic vorbesc in somn si mai si gesticulez rolling on the floor, Odata m-am culcat pe la 12-1 noaptea si imi amintesc ca doar m-am trezit de vreo cateva ori sa beau apa, da dimineata aveam impresia ca am mancat biscuiti cu ciocolata, culmea e ca vine mama la mine si ma intreaba cum a ajuns pachetu ala de biscuiti pepito pe masa, sau de multe ori daca ma scol in timpu nopti nu imi dau seama ce fac laughing pot sa port o discutie cu cineva si dimineata nu imi amintesc nimic happy
Poate de la stres sau oboseala e ciudata trebuie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti posedata. cred.worried