Întrebare recomandată | Iulian743 a întrebat:

(Sper ca nu am gresit categoria). Pentru toti care au facut Skydive vreau sa imi raspundeti la urmatoarele intrebari: Cum este? Ce simti cand esti in aer? V-a fost frica? Da ca da, de ce v-a fost frica cel mai tare? Dau funda

4 răspunsuri:
| AleXzpm a răspuns:

Salut,
Am făcut bungie jumping în portugalia, pe la 17 ani... am sărit de pe un pod, a fost WOW, adrenalină, inima îți bate puternic, când am sărit aveam impresia că timpul să în loc, apoi simțeam cum cădeam fară să mă țină ceva, mă așteptam ca oprirea să fie ceva mai dură dar nu a fost așa, totul a fost neașteptat de smooth, foarte fain este la final când încă mai sari de jos în sus din cauza inerției.
Este addictive feeling-ul și nu prea pot să-l explic în cuvinte.
Spor

| anonim_4396 a răspuns (pentru AleXzpm):

M-a alergat de cateva ori garda, tot pe la 17 ani, si am experimentat aceleasi senzatii. De atunci nu m-am mai putut opri.

| Iulian743 explică (pentru anonim_4396):

laughing))