| dalvvip a întrebat:

Stau sunt in Franta si stau cu chirie si lucrez, acum astia ma dau afarā, nu mai am unde sta. Nu stiu ce sa fac ma doare si capul nici nu pot gîndi, sā ma intorc în tarā? Sau nu stiu, cum pot sa-mi gasesc altā chirie?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu stii franceza daca te vaiti aici. Ai net pe telefon? Foloseste traducatorul google la o agentie imobiliara

| Violleta2022 a răspuns:

Intreaba-ti colegii de munca, cine stie, poate te poate lua vreunul la el.

| SilentRain a răspuns:

Calmează-te, și cauta pe Facebook*mai sunt grupuri de romani *