| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat am 22 de ani am exagerat cu cafeau de atunci 'sufara de atac de panica' Pot sa zica ca s-a rezolvat problema.
Dar cand ma apropii de o fata draguta simt ca am acea senzatie de atac de panica. Daca beau 3 beri imi dispare senzatia dar nici o fata nu mai vorbeste cu mine. Ceva bautura fara sa miroasa sau ceva ideii imi puteti da? Intrebarea e serioasa si doresc sa fie tratata ca atare. Multumesc

3 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Frate da ce te sparie asa fetele?

| Oana92 a răspuns:

Dozele mari de cafea nu produc atacuri de panica. Ele apar pe un fond de anxietate si se trateaza la psiholog, nu cu bere. Si din moment ce inca iti apar acele senzatii inseamna ca nu te-ai vindecat!

Incearca sa prinzi incredere in tine daca vrei sa vorbesti cu o fata si sa primesti atentia ei. Betivanii nu sunt pe placul nimanui.

| Jean09 a răspuns:

Nu te gandi la nimic si stai calm. Vorbeste incet, fii calm si incearca sa nu te panichezi.