| VasileAmadon a întrebat:

Sunt fumator de 3 ani jumate! Și nu pot face cerculete sau cascada.Foarte rar am reusit sa fac câteva, dar din cauza faptului că trebuie să țin fumul in gură, imi vine sa borăsc. Și instinctiv fumul il trag in plămâni! Mă simt complexat din cauza faptului că, câțiva prieteni imi reproșează: bă tu nu ești fumator dacă nu poti face cascada sau cerculețe.Mai sunt oameni ce nu pot face aceste două trucuri, din cauza faptului că le vine sa vomite?

Răspuns Câştigător
| StrongHeart a răspuns:

Am fumat 10 ani pana sa ma las si cerculete nici eu nu stiam sa fac la inceput,dar cu putin exercitiu am invatat in primele luni de fumat,nu e un secret,trebuie doar sa incerci pana iti iese.
La cascada e un pic disconfort ca trebuie sa tragi fumul pe nas,poate de aia ti se face rau,la cerculete nu ar trebui sa ai probleme ca scoti fumul,nu il tragi. Cerculetele erau cel mai distractiv de facut,cand eram mic aveam o ruda care fuma si facea cerculete si mereu ma fascina chiar daca nu fumam pe atunci laughing
Ca sa iti fie mai simplu, incearca cu narghilea sau tigare electronica ca iese mai mult volum si iti e mai usor.
Ah, da, am uitat sa-ti zic, ar fi bine sa te lasi candva, sa nu ajungi sclavul tigarilor si sa te fumeze ele pe tine.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, mie îmi vine să borăsc și la mirosul de tutun.

| StrongHeart a răspuns:

Daca ajungi sa faci ca baiatu, eu te votez
https://www.youtube.com/watch?v=lUh7uyzNNFM

Răspuns utilizator avertizat
| graworu a răspuns:

Eu fumez de 2 ani jumate si pot sa fac doar braziliana si haiduceasca.