| LeganzaMoonwalker a întrebat:

Salut lume!

Eu nu pot face inele de fum (cerculete, whatever) daca trag fumul in piept ..Cand il scot afara nu prea se mai vede nimic. Le pot face insa daca las fumul 2-3 secunde in gura, fara sa-l trag in plamani. Sunt cumva singurul? E normal, sau pur si simplu nu stiu eu cum sa fac? Am inteles ca daca il tii in gura sunt sanse foarte mari sa dezvolti rapid cancer oral..Help laughing

Funda, vot, gogosi, salam

1 răspuns:
| Ruxandra15 a răspuns:

Sa sti ca nu esti singururl.Inainte trageam numai in piept dar de 4 luni nu mai pot probabil pentru ca am avut o pauza si na. Da am inteles ca se poate face cancer foarte rapid dar si daca it ti in gura sau il tragi in piept tot canceri faci nu? Tre sa mai exersezi asa iti vor reusi cerculetele dar nu incerca azi maine poimaine mai bine azi multe peste o saptamana multe si tot asa, ca dupa ti se fixeaza acest lucru in cap si o sa faci obsesie de facut cerculere laughing