| anonim_4396 a întrebat:

sunt in stare de corigenta(clasa a 9 a) si as vrea sa aflu de la cei care au trecut prin asta cum a fost,la ce materie(eu matematica), cum e proful/profa

Răspuns Câştigător
| Jannah a răspuns:

Eu am ramas la mate, s-a dus tata incarcat de cadouri la directoare, daca le dai profesorii sunt buni, a iesit profesoara si ne-a zis " toata lumea a trecut " ca ne-a mai pus directoarea sa-i luam florilaughing ( tot clasa a 9-a, anul trecut ) acum am reusit sa scot media 7, pune mana si invata sa nu mai ajungi rusinea liceului.