| Pisucuța a întrebat:

Credeți în iluminați,extraterestri, fenomene paranormale etc! Dacă da argumentati! Și dacă nu argumentati!

Răspuns Câştigător
| Rakanishuu a răspuns:

In Illuminati, da, cred. Teoretic, este mama tuturor societatilor secrete, uneori confundata cu masoneria. laughing Miscarea originala s-a sfarsit acum mult timp, cand ideologia lor antireligioasa a dus la interzicerea societatii prin lege. Eu consider si ca aceasta nu a murit niciodata, ci a fost continuata de Grupul Bildeberg.
In extrateresti, din nou, cred. Este imposibil ca noi sa fim singura forma de viata care si-a largit orizonturile dincolo de propria planeta. Totusi, dispunem doar de franturi de cunostinte care licaresc incitant, ca niste stele indepartate pe cerul noptii... happy
Cat despre fantome, nah. Nu cred. Acestea sunt fie erori ale creierului uman, fie niste speculatii.

| Rakanishuu a răspuns (pentru Rakanishuu):

Acum am vazut ca ai pus intrebarea la T/A. Oops. rolling on the floor)))

| MihaiEminescu666 a răspuns (pentru Rakanishuu):

Hai la multi ani!

| Rakanishuu a răspuns (pentru MihaiEminescu666):

De ce imi furi replicile.

| MihaiEminescu666 a răspuns (pentru Rakanishuu):

Ca sunt mai bune decat ale mele.

10 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Da! Cand sunt fumata

| Infraverde a răspuns:

Si daca nu argumentam ce? Nu prea poti sa le pui pe toate in aceeasi categorie. Eu cred in pitici pe creieri. Si unicorni. Pentru ca exista. Nu in realitatea noastra, dar exista. In imaginatiile noastre. Si cred si in Zana Maseluta si in Mos Craciun pentru ca sunt un spirit tanar!

| ToKen a răspuns:

Desigur ca da.

| RAY a răspuns:

Iluminati erau niste cercatori nu ce se spune si numai exista asa ceva, viata dincolo de pamant trebuie sa existe ratiunea o cere, fenomenele pananormale sunt produse de mintea umana atat

| dragosbogdan001 a răspuns:

Doamne, iarta-l pe robul tau Pisicuta pentru necredinta!

| FataȘarpe a răspuns:

Cred in toate:
1. Am vorbit cu un extraterestru odata intr-o gaura interdimensionala de vierme si a spus ca oamenii sunt cele mai proaste fiinte pe care le-a vazut, m-a injurat in glorcreana si a plecat.
2. Avand in vedere ca imi pot transforma picioarele in coada de sarpe lunga de 2 metrii, logic ca exista fenomene de genul.
3. Illuminatti mi-a pus vorba buna si sunt printre singurele specii de hibride ce are voie sa stea pe internet.