| Alexandru0204 a întrebat:

sunt un baiat am 18 ani si vreau sa inteleg semnificatiile unui vis. cand m-am trezit numai la asta ma gandesc! Am adormit pe la 10 fiind foarte obosit, in fine, am visat-o pe o fata cu care sunt eu pe combinatii ca a venit la mine si mi-a spus: Alex, sa stii ca chiar daca nu suntem inca impreuna eu simt ceva pentru tine! Dupa ce a zis asta m-a pupat pe obraz si a disparut, restul visului reprezinta faptul ca o cautam dar nu am mai gasit-o! Ma trezesc, era 12 ( miezul noptii). Adorm la loc o visez din nou, dar in alta ipostaza. Ne tineam de mana si vorbeam despre relatii, la fel sfarsitul visului a fost acompaniat de un sarut pe obraz! M-am trezit din nou, era ora 3... m-am culcat iarasi stiu ca am visat-o iar dar nu imi mai mi-aduc aminte in ce ipostaza! Faza e ca dupa aceste 3 visuri nu stiu cum sa le numesc o vreau si mai tare sa fie a mea si nu pot sa nu ma gandesc la acest lucru! Daca stiti/puteti lasati un comentariu, ofer fundita celui mai bun raspuns si va rog fara batai de joc! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mirke a răspuns:

Alex, Visele sunt proiectari ale problemelor noastre care isi cauta rezolvari in subconstient, in timpul somnului. Acest vis este dovada ca tu nu erai sigur ce simte fata asta pentru tine, si probabil pupicul ala pe obraz te-a pus rau pe ganduri, daca pana acum nu stiai ce simti tu pentru ea, acum cu siuguranta iti dai seama ca o doresti si ca te-ai indragostit nebuneste de ea!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești îndrăgostit!
Pa, pa.

| LoveSleep a răspuns:

Nu te stresa prea mult și rămâi "pe combinații".

| Lawliet14 a răspuns:

Poate ca a fost subconstient sau nu. Baga-te pe ea!

| Darksidebb a răspuns:

Visele arata de multe ori ceea ce vrea subconstientul nostru si daca tu spui ca ai visato in diferite ipostaze inseamna ca o ai pe acea fata in mintea ta si iti place de ea mai mult decat crezi...deci continua sa vorbesti cu ea ca si cum nu ai fi visat asta si vezi cum decurg lucruriile si poate va fi o relatie la urma urmeiwinking funda?