| anonim_4396 a întrebat:

sunt Vlad am revenit cu o intrebare dupa doi ani. Acum am 12 ani. A trecut ceva timp de la ultima intrebare. Am o problema. Este un baiat care este in clasa a 7-a si eu sunt a 6-a si mereu cand ies afara ma ameninta ca daca nu fac ceva ma bate. De exemplu acum cateva zile l-am rugat sa dea click pe ceva si m-a intrebat pe ce. Eu nu am avut timp sa raspund pentru ca am avut alte lucruri de facut. Azi cand am iesit afara cu prietenii l-am vazut si am trecut pe langa el. El mi-a spus ca daca nu ii mai raspund pe facebook ma bate. Eu sunt mai inalte decat el am aproape 1.70 am 1.68 sunt dublu decat el la inaltime. El mai are 6 frati. Iar eu nu stiu ce sa fac. Va rog spuneti-mi! Dau funda si cu mare bucurie respectul meu! happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dublu zici?

| Sunnnnn a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica de doua ori mai mare la inaltime. Da. Bine nu chiar dublu. Dar cu doua capete mai mari. Nu stiu cum sa-ti explic mai mult