| stefioctavia a întrebat:

.. uneori simt ca nu am aer sau ca nu pot sa trag aer in piept.stiti ce poate fi sau de la ce? ce remedii naturale sau cu medicamente stiti? ofer funda!

2 răspunsuri:
| BANN3R a răspuns:

Du-te la un doctor, nu mai faceti medicina online. Poate fi o problema cu inima, plamani... Eu am probleme cu inima si am inceput cu simptomele astea. Sfatul meu du-te la doctor. Posibil sa ai o lipsa de calciu/magneziu. dar ia si fa-ti niste analize ceva. Mergi la doctor!